• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Rekrutację uzupełniającą będą prowadzić szkoły ponadpodstawowe, które  po 27 lipca 2023 r.   w klasach I  będą  dysponowały wolnymi  miejscami. Rekrutacja na tym etapie będzie się odbywała poza elektronicznym systemem naboru VULCAN.

Kandydat będzie składał wniosek wraz z dokumentami (m.in. świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty)  w każdej wybranej przez siebie szkole.

1. Składanie wniosków w szkołach

31 lipca - 2 sierpnia 2023 r. do godz. 15.00

2. Przystąpienie do prób sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziału przygotowania wojskowego

3 - 4  sierpnia 2023 r.,

3.Ogłoszenie przez szkoły list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia

9 sierpnia 2023 r.

5. Potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia przez kandydatów, w szkołach do których zostali zakwalifikowani, oryginałów dokumentów (także zaświadczeń lekarskich o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu).

9 - 10 sierpnia 2023 r. do godz. 15.00

6. Ogłoszenie przez szkoły list przyjętych i nieprzyjętych.

11 sierpnia 2023 r. do godz.14.00

• Drodzy ósmoklasiści!

W liceum zostały już przygotowane listy osób przyjętych do klas pierwszych.

Wszystkim ogromnie gratulujemy

Teraz prosimy o dostarczenie oryginałów świadectw i wyników egzaminów końcowych do sekretariatu szkoły do 26 lipca.

Czekamy na Was

• Wyniki matur

Serdecznie gratulujemy naszym Wspaniałym Maturzystom, którzy jako pierwsi napisali nową maturę po ukończeniu zreformowanego czteroletniego liceum.

Świadectwo maturalne otrzymało dziś 94 Absolwentów, którzy w trudnym pandemicznym i popandemicznym czasie pracowali naprawdę wytrwale. Zdawalność wyniosła 93% (w klasie matematyczno-informatycznej 100%!), co przy zdawalności na poziomie 84% w mazowieckich liceach jest bardzo dobrym wynikiem.

Egzaminy ustne zdali wszyscy. Świadectwa nie otrzyma 1 osoba, 6 ma szansę uzyskać je w sierpniu.

Ze wstępnej analizy wiemy już, że wśród indywidualnych wyników mamy oczywiście wiele stuprocentowych z matury ustnej, ale także aż 16 "setek" z języka angielskiego. Stuprocentowa matematyka to 5 osób, a ponad połowa zdających otrzymała z pisemnej matematyki wynik 75% i wyższy.

Zatem Kochani Absolwenci! Jesteście najdzielniejsi! Wszyscy!